BESENYSZÖGI SE SZOLNOK MEGYEI I. OSZTÁLY BAJNOKA 2008

mérkőzés

tovább

Megyei Döntő Törökszentmiklós

június 22/hétfő/ MEGYEI BAJNOKOK TORNÁJA

Sajnos csak 11 játékossal érkezünk, ráadásul 1 évvel fiatalabbak is vagyunk, az ellenfeleknél mindenki az ifibe játszik, de a legjobb 11!

Sorsolás: Minden a hazaiak tervei szerint alakult, 1 játék és pihenő, mi egymás után két meccs.

Törökszentmiklós - Mezőtúr  3 - 1 fölényes győzelem

Besenyszög - Mezőtúr  félidő 1 - 0, Annus, Licsák, passzolták ki a jobb oldalt majd a visszagurítást Bottyán bombáza a kapuba! Szakadó eső, félidőben áll a játék fél órát. Nem baj legyen meg a győzelem és megpróbáljuk majd megverni a T.Miklóst.

2. félidő áll víz, a ragyogó pályán, 40 m-ről szabadrúgás Bottyán Peti ráteszi a fűre , esélye sincs a kapusnak.2-0. Van 5 perc ,3-0-nál már a döntetlen is elég lenne, és tudják a játékosaink is, mindent megtesznek még egy gólért, több indítással próbálkozunk, labdát vezetni lehetetlen, Annus kilép a védők közül sorra cselezi ki ellenfeleit, lőj már, de nem lő, még egy csel és akasztják, Büntető! Bottyán Petit állítjuk oda, amit ma lőtt minden gól lett, és okosan helyez a kapu bal oldalába! 3-0!

Következik a DÖNTŐ.

TÖRÖKSZENTMIKLÓS - BESENYSZÖG

Tavaly 7-et kaptunk a Kun Kupán, jaj de rossz emlék, már akik ott voltak, mert páran kihagyták a meccset....Kacos volt a kapuban, de nem rajta múlott.

Végig egyenrangúan és óriási lelkesedéssel 0-0!

BESENYSZÖG UTÁNPÓTLÁS SZINTEN A LEGNAGYOBB SIKERÉT ÉRTE EL, RÁADÁSUL IDEGENBEN AHOL A VACSORA MÁR TERÍTVE, DE A DESSZERTET MI FOGYASZTOTTUK EL!

KÖSZÖNJÜK JÁTÉKOSAINK, SZÜLŐK, VEZETŐK HOZZÁÁLLÁSÁT , EZÉRT MEGÉRI FOCIZNI!

LENGYEL GABI 8 - NAGY GERGŐ 8, JÁNOSI DANI 8, BAGI MILÁN 8, TARJÁNYI JANI 8 - MÉSZÁROS DOMI 8, LICSÁK RENÁTÓ 8, BOTTYÁN PETI 9, CSAJBÓK ÁRPI 8, ZÖLD ZALÁN 8 - ANNUS ÁRPI 8

GRATULÁLOK MINDENKINEK!

ELSŐ EDZÉS JÚLIUS 24/PÉNTEK/ 18 ÓRA!

-------------------------------------------------------

június 02/kedd/ megyei bajnoki mérkőzés

Újszász - Besenyszög 1 - 6

LENGYEL 6 - JÁNOSI 6, BAGI 6, CSAJBÓK ÁDÁM 6, ZÖLD ZALÁN 6 - MÉSZÁROS DOMINIK 7, LICSÁK 6, BOTTYÁN 6, CSAJBÓK ÁRPI 6, OGULCAN 6 - ANNUS 7 CSERE:CZAKÓ 6, NAGY GERGŐ 6, TARJÁNYI 6, CSABAJDA 6,VADICSKA 6

GÓL.ANNUS ÁRPI 2, CSAJBÓK ÁDÁM , MÉSZÁROS DOMINIK, LICSÁK RENÁTÓ, BAGI MILÁN

GRATULÁLOK A BAJNOKSÁG MEGNYERÉSÉHEZ, FÁRADTAN IS MINDENKI PROFI HOZZÁÁLLÁST TANÚSÍTOTT! VÁRJUK A

----------------------------------------------

U16 KERETE:LENGYEL GÁBOR,NAGY GERGŐ,JÁNOSI DÁNIEL,BAGI MILÁN,VADICSKA MARTIN,LICSÁK RENÁTÓ,PAPP MÁRK,SOVRUYAL OGULKAN,ANNUS ÁRPÁD,KISS BENCE,TARJÁNYI JÁNOS,CZAKÓ TAMÁS,VARGA TAMÁS,LÉVAI ZOLTÁN,CSABAJDA ZOLTÁN

1996-osak:játszhatnak mindkét csapatban, az U13-ban 5  főt lehet nevezni,de egyszerre csak 3 lehet a pályán!KISZELY SZABOLCS,VIZI ERIK,G.NAGY PISTI,DANAJKA BALÁZS,SERFŐZŐ ATTILA,SZABÓ SEBESTYÉN,MÁCSAI ZOLTÁN,

1993-1994-1995-ös születésűek!

Kimagasló teljesítménnyel torna győztesek lettünk, gyenge pontunk nem volt, sőt mindenki kiválóan játszott, gratulálok az egész csapatnak, várjuk a Kun Cupát szeretnénk az első felében végezni, dobogó esetén Bagi Feribácsi mindenkit meghívót Kőtelekre bográcsolásra és egy sátorozásra!

Besenyszög U15 -Jászapáti U17  1-0 Gól: Csajbók Árpi

Besenyszög - Hevesi Focisuli  0 - 0

Besenyszög - Jánoshida  3 - 1 Gól:Csajbók Árpi, Pelchoffer Laci 2

Torna legjobb védője Bagi Milán!

Lengyel Gabi büntetőt is védett, Vadicska Martin újra agresszív és magabiztos volt, Nagy Gergő kis pióca hiába rázzák le újra szerel, Licsák Renátó a csapat esze,állandóan kéri a labdát, Ogi, most lendületes volt és kiválóan csinálja a lövőcseleit, Zöld Zalán újra jó formában,bárhol használhatom, Csajbók Árpi a csapat gólfelelőse, néha már önző is, Annus Árpi, ha beindul alig fogják be, de többet kell kérni a labdát, Jánosi Dani, védő munkjája kiváló, de kapura veszélytelen , Mészáros Dominik, amikor nála volt a labda, akkor nyugodt lehetek, csak néha paszolna, Kiss Bence küzdőképessége az egyik legjobb a csapatban, de most már a labdái is jók, Bottyán Peti a csapat legjobb formájában lévő játékosa, már annyi sarok cselt csinál,hogy nekem is sok, csak ne tüzeljen mindig, Bagi Milán csodagyerek, csak ritkán pozítiv irányba, itt most ő volt legjobbunk, Tarjányi Jani a legjobb bal oldali védőnk,bárkit megfog, de,hogy csinálja?, Drobnyik Bence, 10 perc alatt is megmutatta miért játszik NBI-ben, Pelchoffer Laci 2 akorra gólt rúgott, hogy a 2.kat még mindig közvetittik, Mihályi Dominik technika, de a focit gólra játszák.